Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP / TR

Naruto Role Play Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rp Hakkında (Neden duyurulara açtım bilmiyorum.)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rp Hakkında (Neden duyurulara açtım bilmiyorum.) Empty
MesajKonu: Rp Hakkında (Neden duyurulara açtım bilmiyorum.)   Rp Hakkında (Neden duyurulara açtım bilmiyorum.) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 8:34 pm

Rp'de dikkat edilmesi gereken şey kesin sonuç yazılmamasıdır, sonuç DM(Dungeon Master - GM diyede geçer,o da game master) 'e bırakılmalıdır.

Rp'de uzunluk değil, akıcılık önemlidir. Ama gidip "Selam." dedim. diye yazarsanız mesajınızı göremeyebilirsiniz sonra ^_^.

Rp'de Uzumaki Mustafa tarz isimler almamaya dikkat edelim. Japonca isimlerin daha hoş ve evrene göre daha uyarlı duracağında çoğu kişiyle hemfikir olduğumu düşünüyorum. (Bknz: Yarumi Hiruko) gibi..

Uchiha ve Hyuuga'nın olmamasının sebebi güç dengesizliğini önlemektir, ha admin tarafıysa sharinganla falan uğraşmamak o ayrı.

Rp'de jutsu ile başlama olayı vs. gerçekcilik için değil (Zaten gerçekci değil), sizin için kolaylık olması için yapıyoruz. Sonra "Abi geninler jutsu ile başlamamalı bence." gibi şeyler duyarsam direk maaşınızdan keserim.

Gerçekcilik olayı in'de geçerli olmayacak tabi, olabildiğince gerçekci olmaya çalışacağız. Bizegüveninbizisevinbizekolaylıksağlayın ilkesini şart göstermiyoruz, ama yapabilirsiniz yani. Yapın hatta ^_^

Adminlik başvurusu için gelmenize gerek yok, gerektiğinde belirtiriz. Ha birde köylere direk dalan kaçak nincaları döverim. Konoha'daki bariyeri,Suna'nın girişindeki nincaları vs. unutmayalım. Unutturmayalım. Unutanı dövmeyelim, uyaralım. 3. uyarıda banlamayalım (Yanlış anlamayın banlamayızda belki ceza olabilir.)

Rp hakkında bu bilgileri bilmeyipte "Oho çok uzun ya." diyenler rp'de kurallara uymazsa "Okumadım." falan demesin T_T. Derse kalbim sızlar söyliyim.

Tüm rp dostlarımıza bol eğlence, bol okuma, bol ders çalışmayıp rp'e sarma, bol zevk alma, bol çocuk dileyoruz.
https://narutorpg.hareketforum.net

Rp Hakkında (Neden duyurulara açtım bilmiyorum.)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni öğretmen hakkında bilgi