Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP / TR

Naruto Role Play Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk...

YazarMesaj
Erginksk

Erginksk

Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk... Empty
MesajKonu: Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk...   Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk... Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 12:16 pm

Ormanda öylesine dolaşıyordum. Bugün ki amacım Konoha Senpu öğrenmekti. Bu Taijutsu'da oldukça işe yarar hareketlerden biriydi. Bunu öğrenmek için ilk önce ağaçlarda çalışmalar yaptım. Takato: "Ahh Konoha Senpu!" Çalışmam gayet iyi gidiyordu. Şimdiden birkaç ağaca Konoha Senpu yapmıştım. Öğlen olmadan çoğu ağaca başarılı Konoha Senpu'lar yapmıştım. Fakat şimdi işin güç kullanma kısmına gelmiştik. Konoha Senpu'yu kayalarda denemeliydim. Taijutsu öğrenirken genellikle ilk olarak ağaç gibi kolay şeylerden başlanır fakat sonrasında işin güç kullanma kısmı ortaya çıkar. Akşama kadar kayalara Konoha Senpu uyguladım. Bütün gün sadece bir kayada çatlak oluşturabilmiştim. Sinirlendim ve sabaha kadar çalışmaya devam ettim. Takato: "Pekala bu sefer olmalı Konoha Senpu!" Bu oldukça sert bir Konoha Senpu idi kayayı parçalarına ayırmıştım. Artık bu jutsuyu öğrenmiştim...
Erginksk

Erginksk

MesajKonu: Geri: Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk...   Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk... Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 12:33 pm

Sabah kalktım ve tekrar ormana giderek çalışmaya başladım. Bu sefer Konoha Reppu öğrenmek istiyordum. Bunun için biraz daha esneklik lazımdı. İlk önce bu vuruşları ağaçların köklerine yapmaya başladım. Ağacı biraz yerinden oynatıyordu fakat bir türlü parçalayamıyordu. En sonunda sinirlendim ve çok sert bir tekme ile ağacın köküne bir tekme indirdim. Ağaç devrilmişti. İşin ağaç kısmını geçmiştim fakat bu önceki jutsudan daha zordu. Çünkü aynı anda hem esneklik hem de güç kullanmak gerekiyordu. Akşama kadar kayalarda çalıştım fakat kayalara tekmelerimin etkileri çok az oluyordu. Gece orada uyuyakalmışım. Sabah kalktığımda bir Ramen yedim ve çalışmama devam ettim sanırım Ramen gücümü yerine getirmişti. Artık kayalara etkim oldukça fazlaydı. O gün öğlene kadar çalıştım ve sonunda bir kayayı parçalamaya kararlıydım. Kayalara hızla koşarak tekmeyi geçirdim. Ve kaya ortadan ikiye ayrıldı. Başarmıştım artık bir Taijutsu'm daha vardı...
Erginksk

Erginksk

MesajKonu: Geri: Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk...   Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk... Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 12:44 pm

Sabah kalktım üstümü giyindim ve dolaptan bir ramen çıkardım. Güne bir ramen ile başlamak süperdi ama ramenden önce "ittadakimasu!" ve ramenin müthiş lezzeti. Kahvaltımı yaptıktan sonra kendimi dışarı attım ve biraz dolaştım. Sonunda ormana vararak bugün ki yepyeni jutsumu öğrenmeye hazırdım. Konoha Daisenpu bu önceki Taijutsu'larımdan daha güçlü bir taijutsu idi ve daha fazla çalışma gerekiyordu. İçimden"Bu benim için çok basit" diye geçirsemde. O günümü sadece ağaçlarda harcamıştım. Ve daha bir ağaç parçalayamamıştım. Bu jutsu hıza esnekliğe ve özelliklede güce dayanıyordu. O gün bir jutsuyu küçümsememem gerektiğini anladım. Yarın sabah kalktığımda yine kahvaltımı ettim ve evden çıktım fakat bu sefer daha kararlıydım. Sonunda ormana varmıştım. Bir saatlik çalışmamın ardından ağacı ikiye bölmüştüm. Fakat şimdi işin yine en zor kısmına gelmiştik. Şu başımın belası kayalıklar. Taijutsu antremanının son aşaması. Kayalarda bütün günümü harcamıştım fakat nafile o gün kayalardan hiçbirine ciddi hasar verememiştim. Öbür gün kalktığımda daha dinçtim kayalara gittim ve bütün gün orada çalıştım günün sonunda kendimi bir ölü gibi yorgun hissediyordum. Eve gittim ve hemen sızdım. Sabah kalktığımda tekrar kayalara gittim bu sefer kararlıydım. Hızla kayalara koştum havaya zıpladım ve tekmeyi geçirdim. Kaya parçalarına ayrılmıştı...

Jutsu Öğrenmek İçin Ormanda Yolculuk...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shintenshin no Jutsu
» Rp Jutsu Sistemi
» shintenshin no jutsu
» Herhangi bir jutsu
» Shintenshin no Jutsu