Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP / TR

Naruto Role Play Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Katon Jutsusu

3 posters
YazarMesaj
Erginksk

Erginksk

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 8:05 pm

Orman'ın girişinde sensei'm ile buluştum ve ona"Sensei benim çakra tipim Katon fakat daha sadece iki Katon jutsusu öğrendim bana Katon Housenka-Katon Ryuka jutsularından herhangi birini öğretebilirmisiniz?" diye sordum. Acaba sensei'min cevabı ne olacaktı...

En son Erginksk tarafından C.tesi Haz. 04, 2011 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Cloud

Cloud

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 8:25 pm

İstersem bu konuda sana yardimci olabilir tabiki sensei ninde izni olursa
Erginksk

Erginksk

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 8:37 pm

Fakat o sensei'm değildi takım arkadaşım olan Cloud'du

rpg out:tamam zaten sensei'm yok admin cevap verecekti
Admin
Admin
Admin

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:02 pm

Out: Anlamadığım bir nokta var, katon mu kullanıyorsun raiton mu? Raiton ise katon jutsuları öğrenemezsin, katon ise sword of kusanagi iptal olur
https://narutorpg.hareketforum.net
Erginksk

Erginksk

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:18 pm

Katon kullanıyorum fakat jounin olunca ikinci elementimi raiton olarak seçicem o zamana kadar normal bir kılıç görevi göremez mi?
Admin
Admin
Admin

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:40 pm

Peki, ancak takımın daha belirlenmedi ve o yüzden henüz jounin bir sensein yok.
Erginksk

Erginksk

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:42 pm

takımım belirlendi Cloud ile aynı takımdayız takım arkadaşım olarak öğretemez mi onda benim öğrenmek istediğim jutsular var yada sen npc olarak öğretemezmisin?
Admin
Admin
Admin

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 10:46 pm

Her takımın 3 üyesi vardır, şu an 2 kişisiniz, 3 olunca buluşmadan sonra senseinden bir şeyler öğrenebilirsin ve cloudla karşılıklı olarak yapabilirsin ama normal öğretmen rpsine girmez malesef, normalde 7 satır yazman gerekirken yine 7 satır yazman gerekir aynı rp için.
Cloud

Cloud

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:23 pm

Takım arkadaşımın yanına giderim ve Benimde Çakra Tipim Ateş ve öğrenmek istediğin jutsularda sana yardımcı olabilirim Katon tipi jutsu larda Çakra odaklanma ve Çakra Biçimlendirme çok daha önemlidir temel Katon jutsularını bilgiğin için kolay olacaktir . Housenka no Jutsu kullanmak için, chakranı alevlendirmelisin. Fakat çok alevlendirirsen chakra harcarsın, az alevlerndirirsende sadece duman çıkar aynı zamanda çakranı parçalarak bölerek kullanman gerekicek zamanlama sana kalmış başaracağına inanıyorum . Alevlendirmek, bir nevi chakrayı hareketlendirmektir.
El mühürleri ise Yılan , kaplan , köpek , öküz , tavşan , kaplan Umarım başarırsın.
Admin
Admin
Admin

Katon Jutsusu Empty
MesajKonu: Geri: Katon Jutsusu   Katon Jutsusu Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 1:10 pm

Out : Rp kabül ama şimdilik bu konu durmalı, buluşma role play'i biter bitmez devam edebilirsiniz.

Katon Jutsusu
1 sayfadaki 1 sayfası