Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Hoş geldiniz.
Naruto RP / TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP / TR

Naruto Role Play Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fuuton: Kaiten Shuriken

3 posters
YazarMesaj
Naruto

Naruto

Fuuton: Kaiten Shuriken Empty
MesajKonu: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 7:02 pm

Deniz senseisiyle ormanda alıştırma yapıcaktı bu yüzden ormana gelmişti. biraz sonra senseiside geldi. birlikte alıştırma yapmaya başladılar. senseisiyle biraz çakra kontrol etme alıştırması yaptılar. sonra denizin grup arkadaşları da geldi. sonra bbirlikte alıştırma yaptılar. sonra arkadaşları ve senseisi gittikten sonra deniz alıştırma yapmaya devam etti. akşam olduğunda eve gitti. güzelce yetıp uyudu. sabah kuzeni ronninle kahvaltüı yaptıktan sonra ormana gittiler. ormanda tekrar antreman yapcaklardı. biraz bekledikten sonra ekin geldi biraz sohbet ettiler. sonra senseileri geldi ve antremana başladılar. deniz kendini takım sarkadaşları arasında en kötüsü olarak görüyordu o yüzden eğitime önem veriyordu. uzun süre eğitim yaptılar. ekin ve ronnin gittiler. deniz senseiden ona fuuton: kaiten shuriken tekniğini öğretmesini istedi. senseisi ona önce gerekli bilgileri verdi. jutsunun c seviye bir jutsu olduğunu söyledi. 15 chakra yediğini ama %30 zarar verdiğini söyledi. senseisi jutsunun fuuton elementiyle yapıldığını fakat kendisinin suiton ve raiton elementleri olduğunu söyledi. bu yüzden eve gitmesini söyledi. deniz eve gitti ve iyice dinlendi. sabah amcası ile antreman yapmaya ormana gitti. amcası ona fuuton elementi olduğunu söyledi ve denize kaiten shurikeni öğretceğini söyledi. ama deniz amcasını beklemekten sıkıldı ve senseisinden aldığı bilgileri kullanarak kendi öğrenmeyi denedi. deniz kendi çabasıyla fuuton: kaiten shurikeni öğrendi.

RP out: Düzelttim...

En son Naruto tarafından Cuma Şub. 25, 2011 6:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 8:33 pm

Malesef ^^. Sensein Fuuton kullanıcısı değil.
https://narutorpg.hareketforum.net
Naruto

Naruto

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:07 pm

Zaten senseim öğretmedi senseinin arkadaşı olan başka bir jonin öğretti.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 4:59 pm

Pardon, düzgün okumamışım. Ama jounin'in arkadaşını resmen kendin yaratmış oluyorsun, o bakımdan yine onaylayamam malesef.
Naruto

Naruto

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 5:39 pm

Düzeltim
Shaplack

Shaplack

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 6:19 pm

Naruto demiş ki:
Deniz senseisiyle ormanda alıştırma yapıcaktı bu yüzden ormana gelmişti. biraz sonra senseiside geldi. birlikte alıştırma yapmaya başladılar. senseisiyle biraz çakra kontrol etme alıştırması yaptılar. sonra denizin grup arkadaşları da geldi. sonra bbirlikte alıştırma yaptılar. sonra arkadaşları ve senseisi gittikten sonra deniz alıştırma yapmaya devam etti. akşam olduğunda eve gitti. güzelce yetıp uyudu. sabah kuzeni ronninle kahvaltüı yaptıktan sonra ormana gittiler. ormanda tekrar antreman yapcaklardı. biraz bekledikten sonra ekin geldi biraz sohbet ettiler. sonra senseileri geldi ve antremana başladılar. deniz kendini takım sarkadaşları arasında en kötüsü olarak görüyordu o yüzden eğitime önem veriyordu. uzun süre eğitim yaptılar. ekin ve ronnin gittiler. deniz senseiden ona fuuton: kaiten shuriken tekniğini öğretmesini istedi. senseisi ona önce gerekli bilgileri verdi. jutsunun c seviye bir jutsu olduğunu söyledi. 15 chakra yediğini ama %30 zarar verdiğini söyledi. senseisi jutsunun fuuton elementiyle yapıldığını fakat kendisinin suiton ve raiton elementleri olduğunu söyledi. bu yüzden eve gitmesini söyledi. deniz eve gitti ve iyice dinlendi. sabah amcası ile antreman yapmaya ormana gitti. amcası ona fuuton elementi olduğunu söyledi ve denize kaiten shurikeni öğretceğini söyledi. deniz amcasından fuuton: kaiten shurikeni öğrendi.

RP out: Düzelttim...

Kardeş Başka Adamları Yonetemezsin Amcanı Falan... !!! Onları DM Yonetir
Naruto

Naruto

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 6:25 pm

tekrar düzelttim Very Happy
Naruto

Naruto

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 3:10 pm

Admin kabül mü? Değil mi?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Fuuton: Kaiten Shuriken   Fuuton: Kaiten Shuriken Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 9:15 pm

Geçen mesaj atmıştım (Daha doğrusu attığımı sanıyordum) Burda 2-3 kişiyi daha kontrol etmişsin ^^.

Fuuton: Kaiten Shuriken
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fuuton Bıçak
» Fuuton:Rasen Kunai-Uzumaki Ekin